GSM

0 555 609 76 64

Email

info@hulyayazgan.com

Yenimahalle Mh. 8762/1 Sk. No:4/A

Çiğli/İzmir

Hikayem

About Us

DEĞİŞİMİN KENDİSİ OL, KENDİNE İNAN.

12 Şubat 1980 Eskişehir doğumluyum. iki çocuk annesiyim. 2009 yılında eşim ile beraber Ankara’da BC GRUP TIBBİ ÜRÜNLER adı altında sağlık sektöründe resmi kurumlara hizmet veren şirketimizi kurduk. Hali hazırda şirketimiz hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda 1999 yılından beri farklı fabrikalarda Teknik Ressam olarak görev yaptım.
Çocukluğumdan itibaren yaşadığım kronik rahatsızlıklarımdan dolayı sağlık sorunlarımın artması ve Yaşam kalitemi düşürmesi sebebi ile 2015 Şubat ayında mesleğimi bıraktım.
2019 Yılının Temmuz ayında kuzenimin daveti üzerine bir beslenme kulübünde Herbalife Nutrition şirketi ile tanıştım ve ürünleri kullanmaya başladım. Üçüncü gün enerjim ve nefes alışımın değiştiğini fark ettim. Hastalıklarım sebebi ile düzenli içmem gereken birçok ilacım vardı. Su içme alışkanlığı olmayan ve beslenmesi yetersiz biriydim. Ürünler ile beslenmeye başladığım zaman ilk üç ayda 15 Kg. toplamda 25 Kg. aşağı kilo kontrolü yaptım. Bir yıl düzenli beslenme, takviye Gıda ve vitaminler sayesinde doktorum otuz yıldır kulandığım ilaçları peyder pey bıraktırdı. Sağlıklı ve ilaçsız bir hayata merhaba dedim.
2020 yılında gittiğim bir etkinlikte (KICK OFF) eğitim sistemini ve şirketin vizyonunu gördüm. İşi tam zamanlı yapmaya karar verdim. Oysa ki iyibir kazanç sağladığımız şirketimiz vardı, fakat kendimize ayıracağımız yeterli zamanımız yoktu. Herbalife sayesinde kendimize vakit yaratmaya ve yol arkadaşlarımız ile hem eğitim, hem Eğlence içeren tatiller yapmaya başladık. Türkiye’de çeşitli şehirlerde ve üç ülkede çalışma arkadaşlarımız oldu. 2022 Ağustos ayında izmir ili Çiğli ilçesinde beslenme kulübümüzü açtık. Her ay onlarca kişiye yüz yüze, online kulüpler ile de her gün lokasyona gelemeyen danışanlarımıza online koçluk hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda profesyonel Yaşam Koçuyum. Danışanlarımıza beslenme ve yaşam koçu olarak öğrendiklerimi aktarmaya var gücüm ile devam ediyorum. Tanıştığımız insanların fiziksel ve ruhsal değişimlerine vesile olmaya çalışıyoruz.

GÜVENLİ KARGO

ÜCRETSİZ İADE

GÜVENLİ ÖDEME

7/24 DESTEK

EKİBİMİZ

TAKIM LİDERLERİ

Alışveriş Sepetim0

Sepet

Open chat
1
Scan the code
Merhaba
Yardımcı olmamı ister misiniz?